Osmalı Gold WhatsApp

Hakkımızda

KURUMSAL

OSMANLI® Kuyumculuk Kimdir ?

Firmamız 1970 yılın da OSMANLI® Kuyumculuk olarak Kayseri de faaliyetine başladı. Yeniliklere ve ilklere imza atma misyonunu ilke edinen OSMANLI® Kuyumculuk , 1970 yılından itibaren, klasik mücevher sektörünün dışına çıkan modern tasarımları, kalitesi ve mükemmeliyetçi tavrı ile OSMANLI® Kuyumculuk , değerli Kayseri halkına sundu. Bölgesinde lider , Türkiye de sayılı firmalar arasına girdi.

OSMANLI® Kuyumculuk'a Neden Güvenmeliyim?

İnternet üzerinden tüm ödemeler için global güvenlik sistemi olan 3D Security ve İPara Ödeme sistemini kullanıyoruz. Bu güvencelere rağmen kredi kartı kullanımına güvenmiyor ve kullanmıyor iseniz havale seçeneğimizde mevcuttur.
Dilerseniz Kayseri'de bulunan büyük metre kareli mağazalarımızı ziyaret ederek siparişlerinizi mağazalarımdan da verebilirsiniz. Mağazalarımızın listesi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

OSMANLI® Kuyumculuk'u Neden Tercih Etmeliyim?

OSMANLI® Kuyumculuk tüm çalışanları ile çözüm odaklı hizmet politikasını tam anlamıyla benimsemiş ve aile şirketi sıcaklığı ile bütünleştirip tüketicilere hizmet veren bir firmadır. Yüzlerce farklı tarzda altın, pırlanta, elmas takı çeşidini mağazalarında ve internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’nin hizmetine açarak, üstünüzde hayalini kurduğunuz tasarımları sizlerle buluşturuyor.

Ürünlerinizi İnceleye bileceğimiz Bir Mağazanız Var Mı?

OSMANLI® Kuyumculuk Kayseri'de büyük teşhir alanlı binlerce ürünü inceleyebileceğiniz Showroomları bulunmaktadır. Bu mağazalarımız Kazancılar Çarşısında olup internet sitemiz üzerinde beğendiğiniz birçok ürünü inceleyebilirsiniz. Mağaza listesi ve iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Mağazalarınızda Tüm Ürünlerinizi Görebilir Miyim?

Sitemiz üzerinde binlerce ürün bulunmaktadır, tüm mağazalarımızda birbirinden farklı takıları ve aksesuar ürünlerini belirli dönemlerde değiştirerek sizlere sunmaktayız. Mağazalarımızda benzer renklerde, kalitede ve özelliklere muadil ürünlerle kıyaslama yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Mağazalarınız Ne Zaman Açık?

Çarşı Mağazamız Haftanın her günü 8:00-18:30 saatleri arasında, AVM Mağazamız Haftanın her günü 10:00-22:00, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Cumhuriyet, Kazancılar Cd. D:24, 38050 Melikgazi/Kayseri

Kılıçaslan Sivas Cad. Forum Kayseri No:24/1 D:L51, 38030 Melikgazi/Kayseri

OSMANLI® Kuyumculuk internet sitemiz

Dünyanın neresinde olursanız olun www.osmanlisarraf.com.tr adresine girerek ihtiyacınız olan tüm takı ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, KAYSERİ  içerisine 5 iş gününde diğer illere ise en geç 7-10 iş gününde teslim ediyoruz. 

Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. www.osmanlisarraf.com.tr'dan satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeki "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

Takılarınızı bize emanet edebilirsiniz! Osmanlı kuyumculuk tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Altın ve Prlanta denince akla gelen her tarzda yüzlerce model ve aksesuar en uygun fiyatlar ile Osmanlı kuyumculukta Osmanlı Kuyumculuk'da Kolyeler, Yüzükler, Küpeler, Bileklikler, Düğün Takı Setleri, Hal Hallar ve Erkekler İçin Takı Modelleri gibi ihtiyacınız olabilecek tüm takı ve aksesuarları inceleyebilir ve ister online sipariş, isterseniz de mağazalarımızdan uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Kendi tarzınızı yaratırken Osmanlı® Kuyumculuk sabit parçalardan oluşan takı setlerine bağlı kalmadan, kendiniz için hayalinizdeki takı aksesuarlarına, tamda ihtiyacınız olan parçalar ile kendiniz oluşturabilirsiniz.

Altın ve Pırlanta Takı Tarzları; Osmanlı® Kuyumculuk yüzlerce takı modelleri arasında Kolyeler, Yüzükler, Küpeler, Bileklikler, Düğün Takı Setleri, Hal Hallar ve Erkekler İçin Takı Modelleri bulunmaktadır, dilediğiniz tarzda yüzlerce alternatif ürün arasından hayalinizdeki takılarınıza hemen uygun fiyatlar ve Osmanlı kuyumculuk güvenceleri ile sahip olabilirsiniz.

Osmalı Gold WhatsApp